had.independent.sk

Formulové prekvapenie

by on Mar.19, 2011, under fun, games, racing

Race 07 …nám pripravila firma SIMBIN v podobe voľne stiahnuteľného prídavku do hry RACE 07. Samozrejme mysleli aj na tých, ktorý RACE 07 nemajú. Tí si môžu stiahnuť prídavok v podobe samostatnej hry.

Prídavok dostane každý súčasný a aj budúci člen online portálu raceroom, stačí registrácia, ktorá je samozrejme zadarmo. E-mailom obdržíte aktivačný kód a hra je vaša :)

A čo nám vlastne tento “addon” do hry pridáva?
Momentálne najrýchlejšie auto, aké SIMBIN doteraz dal do svojich hier – RR1 formula (Formula RaceRoom). A aby ste sa mali aj kde prehánať tak je v balíku okruh Hockenheim Ring v 3 prevedeniach: GP, Short, National.

RACE 07 RACE 07 RACE 07

RACE 07 RACE 07 RACE 07

Tak isto by som rád upozornil i na Andy Priaulx Crowne Plaza Raceway, pretože sa jedná o ďalší prídavok do hry RACE 07, ktorý je zadarmo. Tento prináša novú trať (The Andy Priaulx Crowne Plaza Raceway) a auto (Vauxhall Vectra VXR), ktoré vyhralo BTCC v roku 2007 (jazdec Fabrizio Giovanardi).

RACE 07 RACE 07 RACE 07

RACE 07 RACE 07 RACE 07

Stále spomínam RACE 07… Áno, tieto všetky prídavky sú pre túto hru, ale čo ak ju nemáte? Ľahká pomoc! SIMBIN ju ponúka za 4,99 €. Je to “steam enabled title”, čo znamená, že hra potrebuje Steam klienta (registrácia zadarmo).

RACE 07 RACE 07 RACE 07

Pre každého, kto má rád virtuálne závodenie je to dobrá investícia, ktorou získa skutočne veľký výber áut (WTCC 2007 a 2006, historická WTCC’87, Formula 3000, Formula BMW, Mini Cooper, Radical SR3 a SR4, Caterham CSR200, CSR260 a CSR320 Concept) a tratí (32 rôznych tratí a ich variácií). Spolu s možnosťou online hry, kde budú vašimi súpermi ľudia a nie počítač, je to už príležitosť, ktorá sa neodmieta :)

Samozrejmosťou je možnosť si hru vyskúšať pred samotným nakupovaním – na Steam-e je i demo, prípadne môžte zostať “len” pri RaceRoom The Game – nič nekupovať a len jazdiť.

Prajem príjemné závodenie – a možno sa stretneme i na trati!

:, , , , , ,

3 Comments for this entry

Leave a Reply

To be able to proceed, you need to solve the following simple math (so we know that you are a human) :-)
What is 7 + 7 ?
Please leave these two fields as-is:

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...