had.independent.sk

Tvorenie – pre deti a s deťmi

by on Nov.02, 2012, under fun, Tomi & Peťa, web

Tvorenie - pre deti a s deťmiNa týchto stránkach sa dá nájsť dosť informácií ako zabaviť seba – dospelého (alebo skoro dospelého :) ) človeka. Ale čo ak treba zabaviť malé dieťa? To si tieto stránky nevie ani samo prečítať, možno tak pozrieť obrázky :)

Od teraz máme ale aj pre nich o zábavu postarané! Ale bude potrebovať vás, pár drobností, ktoré zväčša nájdete doma alebo kúpite za pár centov a nejaký ten tip. Stačí sa trochu začítať a zistíte čo majú spoločné šnúrka a izba, na čo môžeme využiť ryžu, prečo netreba vyhadzovať prázdny adventný kalendár.

Môžete si urobiť prstové bábky na divadielko, poklad v pohári, magnetky, háčkované hračky, jedlo do detskej kuchyňky a mnoho iných vecí. Pre staršie deti alebo pre deti vo vás sú tu napríklad návody na rôzne prívesky, alebo návody ako si vylepšiť tričko alebo rozveseliť záclonu. A bude toho viac. Pribudne napríklad fakt originálny denníček a kopec iných vecí.

Prstové bábky Háčkovaný oslík

OOX52LI8 Krabička na darovanie peňazí alebo drobného darčeka

Nájdete tu aj tipy na zaujímavé darčekové krabičky, v ktorých môžete darovať drobný darček alebo peniaze novomanželom alebo dieťatku pri narodení. Môžete sa inšpirovať ručne robenou bižutériou.

Takmer všetko sa dá aj zakúpiť alebo objednať – to všetko nájdete na našich nových stránkach venovaným deťom a rodičom – Tvorenie – pre deti a s deťmi!

:, , ,

Leave a Reply

To be able to proceed, you need to solve the following simple math (so we know that you are a human) :-)
What is 4 + 13 ?
Please leave these two fields as-is:

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...