Get Adobe Flash player

Denník na rok 2014 Aj tento rok je k dispozícii DENNÍK. Podobu nezmenil, netreba meniť to, čo je perfektné. Takže jedna strana A4 = jeden týždeň. Každá strana je rozdelená na 7 dní a označená dátumom.
V podklade sú obrázky inšpirované ročnými obdobiami. Písať, kresliť, lepiť a čítať ho, to je vaša práca. Denník je vložený v papierovom rýchloviazači s pekným motívom.
Vytlačený denník na rok 2014 si môžete objednať e-mailom aktarip zavináč gmail bodka com za 9 eur spolu s poštovným.

Spod jablone vyšiel na cestu trojnohý ježko. Na chrbte mal jablko. Asi mu tam omylom spadlo. Došmatlal sa k mojej topánke, oblizol ju, zafunel a pobral sa ďalej. Po pár krokoch našiel dážďovku v 2D podobe. Oňuchal ju, na chvíľu zaváhal ale usúdil, že má aj lepšie možnosti, neúspešne sa pokúsil striasť otravné jablko z chrbta a čoskoro sa stratil v malinových kríkoch. Maliny ešte neboli úplne zrelé, ale napriek tomu ma osviežili. V tráve som uvidela kameň. Vyzeral ako sediaca žaba. Bolo by fajn vziať si ho do vrecka. Vrecková kamenná žaba pre šťastie. Hm, ale táto vážila aspoň 5 kíl. Sadla som si naň a pozerala na slnko. Práve vychádzalo. Najskôr sa po krajine rozlialo svetlo, pár lúčov sa odrazilo v mláke a natlačilo sa mi do oka. Listy neďalekej brezy sa rozžiarili a akoby sa zachveli vďakou. Vzduch sa zavlnil a pohladilo ma teplo. Bude krásny deň. Pozrela som sa na cestu, ktorou som prichádzala. Boli tam čakanky, ktoré ma včera sprevádzali a v diaľke sa vyhrážala kopa skál, ktoré sa zosypali na cestu a ktoré som musela preliezať. Zvyšok cesty sa premenil na sivú stuhu. Zavrela som denník. Dnes je rovnako krásny slnečný deň, len slnko už hladí vráskavú ruku. Nevadí, bolo toľko krásnych chvíľ pre ktoré sa oplatilo žiť.

Denník 2014 Denník 2014 Denník 2014 Denník 2014 Denník 2014 Denník 2014