Get Adobe Flash player

Pečieme koláčiky II. Pečenie filcových koláčikov má u našich malých kuchárov veľký úspech a preto som sa rozhodla vytvoriť niekoľko sád aj pre iné detičky. Môžu si valčekom vyvaľkať plát cesta, priloženými formičkami vykrojiť koláčiky, “upiect” ich a ozdobiť podľa svojej fantázie.

Balenie obsahuje filc hnedej farby veľkosti A4, v ktorom je 5 vyrezaných koláčikov. Dieťa si plát vyvaľká valčekom na cesto tak, ako to robieva jeho mamička. Potom si priloženými plastovými vykrajovačmi vykrojí koláčiky. V každej sade sa jeden motív opakuje 2x. Takto pripravené si ich poukladá ich na plech a vo svojej detskej kuchynke si ich potom upečie a vyloží na tanier. Nakoniec si ich ozdobí. Ozdobujú sa jednoduchým priložením filcových kúskov na koláčik. Keďže sú oba dieliky trošku chlpaté, netreba ich už upevňovať iným spôsobom. Na priložených fotografiách je len jeden spôsob ozdobenia. Drobné kúsky filcu rozsypané vedľa koláčikov na fotografiách sú súčasťou balenia a umožňujú veľa kombinácii. Po skončení hry ozdoby uložíme do priloženej plastovej krabičky a koláčiky vložíme podobne ako puzzle naspäť do plátu. Plastové vykrajovače môžete využiť aj pri skutočnom pečení.
Cena za sadu je 5,00 Eur + 1,60 Eura poštovné. A ešte rekapitulácia. Sada obsahuje hnedý filc A4 s už vyrezanými piatimi koláčikmi, 4 plastové vykrajovače, plastovú krabičku s rôznofarebnými kúskami filcu.

Zdobené medovníčky z filcu Zdobené medovníčky z filcu

Zdobené medovníčky z filcu Zdobené medovníčky z filcu

Zdobené medovníčky z filcu Zdobené medovníčky z filcu

Zdobené medovníčky z filcu Zdobené medovníčky z filcu